ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار حوادث تعیین جایزه جهت یافتن مرد چینی گمشده در مسجدسلیمان

همزمان با پنجمین روز جست و جو جهت یافتن ردپایی ازمرد گمشده چینی در کوه‌های مسجد سلیمان، فرماندار این شهرستان جهت یافتن این کارگر خارجی جایزه تعیین کرد. 

تعیین جایزه جهت یافتن مرد چینی گمشده در مسجدسلیمان

عبارات مهم : جایزه

همزمان با پنجمین روز جست و جو جهت یافتن ردپایی ازمرد گمشده چینی در کوه های مسجد سلیمان، فرماندار این شهرستان جهت یافتن این کارگر خارجی جایزه تعیین کرد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛«چنگ جانگ جون»- 45 ساله- ساعت 9 و 30 دقیقه روز شنبه از محل کارش که شرکت چینی پیمانکار دکل های حفاری در مسجد سلیمان است پیاده به سمت استراحتگاه حرکت کرده بود که ساعت یک ظهر در تماس با همکارش از گم شدن خود در کوهستان خبر داد.با این گزارش تیم های جست و جوگر بلافاصله با سگ های زنده یاب و بالگرد به منطقه اعزام شدند ولی نتیجه ای به دست نیامد.

«علیرضا گورویی» فرماندار و مدیر شورای تأمین شهرستان مسجدسلیمان-استان خوزستان- گفت: «براساس گزارش ها «چنگ جانگ جون» در وقت رفتن به استراحتگاه در منطقه «تل بزان» این شهرستان به شکل مرموزی ناپدید شده است است.

تعیین جایزه جهت یافتن مرد چینی گمشده در مسجدسلیمان

به محض اطلاع از این اتفاق حدود ۱۰۰ نفر از نیروهای هلال احمر، پلیس، ارتش، سپاه، بسیج، فرمانداری و… با تمامی امکانات جست و جو را شروع کرده اند. همچنین دو بالگرد از هوانیروز و هلال احمر به همراه پرسنل نظامی و انتظامی نیز به عملیات اضافه شدند. تمامی نقاط مسطح جست و جو شده است و عملیات در مناطق صعب العبور ادامه خواهد داشت.

این کارگر چینی متأهل و دارای دو فرزند است.»سرهنگ علی حسینی فرمانده انتظامی شهرستان نیز گفت: «تپه مورد نظر منطقه ای کوهستانی و پر از گودال هست. از آنجا که این کارگر در دو ماه حضور خود در منطقه هرگز پیاده به استراحتگاه بازنگشته، در روز اتفاق مسیر را گم کرده است.

همزمان با پنجمین روز جست و جو جهت یافتن ردپایی ازمرد گمشده چینی در کوه‌های مسجد سلیمان، فرماندار این شهرستان جهت یافتن این کارگر خارجی جایزه تعیین کرد. 

با وجودی که عملیات با سگ های زنده یاب هلال احمر و بالگردها ادامه دارد ولی با توجه به کوهستانی بودن مسیر، جست و جو به کندی پیش می رود.»علی عسگر ظاهری عبده وند، نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل نیز گفت: «بیش ازسیصد نفر از نیروهای متخصص از شهرهای متفاوت استان خوزستان درحال جست و هوا میدانی جهت یافتن جانگ جون هستند. دو فروند بالگرد، یک هلی شات و تعدادی از سگ های زنده یاب نیزدراین عملیات حضوردارند.

متأسفانه با وجود تلاش های بی وقفه تاکنون هیچ سرنخی به دست نیامده هست. همچنین نماینده کشور چین در امور خاورمیانه نیز در رأس هیأتی با حضور در مسجدسلیمان از مسئولان ایرانی تقدیر و از نزدیک عملیات جست و جو را پیگیری می کند.»

تعیین جایزه جهت یافتن مرد چینی گمشده در مسجدسلیمان

واژه های کلیدی: جایزه | کارگر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs