ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار حوادث تیزهوشی دختر جوان، مرد آزارگر را گرفتار کرد

مرد مسافربر که بعد از آزار مسافرش طلاهای او را دزدی کرده بود، با تیزهوشی قربانی‌اش دستگیر شد.

تیزهوشی دختر جوان، مرد آزارگر را گرفتار کرد

عبارات مهم : تصویر

مرد مسافربر که بعد از آزار مسافرش طلاهای او را دزدی کرده بود، با تیزهوشی قربانی اش دستگیر شد.

به گزارش جام جم، دهم خرداد امسال دختری جوان با حضور در کلانتری چیتگر از مردی آزارگر شکایت کرد.

او به افسر تحقیق گفت: جهت رفتن به محل کارم، سوار خودروی پرایدی شدم. راننده مرا به محله خلوتی برد و اذیتم کرد. هنگامی که با او درگیر شدم مرا از ماشین بیرون انداخت و متواری شد. فقط توانستم با گوشی ام از پلاک خودرویش تصویر بگیرم.

تیزهوشی دختر جوان، مرد آزارگر را گرفتار کرد

همزمان با شکایت دختر جوان، پرونده ای در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شد و با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، تحقیقات پلیس آگاهی جهت یافتن متهم فراری شروع شد. این در حالی بود که نشانی منزل متهم عوض کردن کرده بود. جست وجوها ادامه داشت تا این که وی دیروز در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

شاکی پرونده و متهم جوان جهت ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند.

مرد مسافربر که بعد از آزار مسافرش طلاهای او را دزدی کرده بود، با تیزهوشی قربانی‌اش دستگیر شد.

شاکی با دیدن متهم او را به عنوان همان مرد شرور شناسایی کرد و به قاضی پرونده گفت: من در یک شرکت بازاریابی کالا در بزرگراه مخصوص کار می کنم. هفته ای چند بار به شرکت می رفتم و سفارش مشتریان را ازآنها گرفته و برایشان ارسال می کردم. روزحادثه خیلی عجله داشتم. از میدان آزادی به قصد رفتن به شرکت سوار خودروی پرایدی شدم. من صندلی جلو بودم و مردی در صندلی عقب نشست.

وی افزود: راننده بعد از طی مسافتی و پیاده شدن مسافر صندلی عقب، شروع کرد به حرف زدن. هر چه گفتم نگهدار توجهی نکرد و بسرعت ادامه مسیر داد. او حتی بینی ام را که بر اثر شکستگی عمل کرده بودم، محکم فشار می داد که ترسیدم دوباره بینی ام بشکند.

شاکی ادامه داد: مرد شرور مرا اذیت کرد و کتکم زد. به زور عینک، دستبند طلا و ساعتم را گرفت و داخل ماشین انداخت. با او درگیر بودم که در ماشین باز شد و به بیرون پرت شدم. همان لحظه توانستم گوشی را به سمت ماشین بگیرم و از شماره پلاک آن تصویر بگیرم.

تیزهوشی دختر جوان، مرد آزارگر را گرفتار کرد

وی افزود: با همکارانم تماس گرفتم و آنها به محل اتفاق که منطقه ای بیابانی بود، آمدند و نجاتم دادند. بعد به کلانتری رفتم و شکایت کردم.

در ادامه مرد شرور به قاضی پرونده گفت: من در یک شرکت کار می کنم. متاهل هستم. فرزند دومم بزودی به دنیا می آید. آن روز هنگامی که مرد مسافر پیاده شد، وسوسه شدم و دختر جوان را کتک زدم و اذیتش کردم.

مرد مسافربر که بعد از آزار مسافرش طلاهای او را دزدی کرده بود، با تیزهوشی قربانی‌اش دستگیر شد.

وی افزود: زمانی که با من درگیر بود، در باز شد و او از ماشین بیرون افتاد. همان موقع تصویر پلاک ماشین را گرفت. ترسیدم، همان جا رهایش کردم و بسرعت دور شدم. فکر نمی کردم او از من شکایت کند و به دردسر بیفتم. اشتباه کردم و تقاضای بخشش دارم. همسر باردارم اگر متوجه ماجرا شود، زندگی ام را از دست می دهم.

در این مرحله جهت متهم به اتهام ضرب و جرح عمدی و مزاحمت نسبت به شاکی پرونده قرار قانونی صادر و او روانه بازداشتگاه پلیس شد.

تیزهوشی دختر جوان، مرد آزارگر را گرفتار کرد

واژه های کلیدی: تصویر | ماشین | پرونده | در ماشین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs