ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی وساطت سه ژنرال دولت ترامپ مانع از یک فاجعه دیپلماتیک شد ، ارتباط سیا

براساس گزارش منابع اطلاعاتی در غرب، بیانیه ترامپ علیه ایران، که به تازگی اعلام شد، نسخه تعدیل شده است ای از سخنان خشونت آمیز تر مدیر جمهور آمریکا هست؛ که در برد

وساطت سه ژنرال دولت ترامپ مانع از یک فاجعه دیپلماتیک شد ، ارتباط سیا

ارتباط سیاست ترامپ علیه کشور عزیزمان ایران با کشتار لاس وگاس چیست؟/ وساطت سه ژنرال دولت ترامپ مانع از یک فاجعه دیپلماتیک شد

عبارات مهم : ایران

براساس گزارش منابع اطلاعاتی در غرب، بیانیه ترامپ علیه ایران، که به تازگی اعلام شد، نسخه تعدیل شده است ای از سخنان خشونت آمیز تر مدیر جمهور آمریکا هست؛ که در بردارنده کناره گیری مستقیم از توافق هسته ای و ترساندن به جنگ، کشتار و ایجاد رعب و وحشت در کشور عزیزمان ایران بوده است .

به گزارش گزینش ، وساطت سه ژنرال در دولت ترامپ مانع از آن شد که وی یک فاجعه دیپلماتیک را بوجود آورد؛ علاوه بر اینکه زیاد دولتهای تاثیرگذار دنیا از جمله انگلیس و روسیه مخالف جدی تصمیم ترامپ جهت خروج از توافق بودند.

وساطت سه ژنرال دولت ترامپ مانع از یک فاجعه دیپلماتیک شد ، ارتباط سیا

براساس تحقیقات یکی از اساتید دانشگاهی در امریکا، علت مهم کشتار اخیری که در لاس وگاس به وقوع پیوست، نه قوانین مربوط به حمل سلاح، که روحیه برتری طلبی مردان سفید پوست در این کشور هست؛ در واقع آمارها نشان می دهد در حالی که سیاه پوستان امریکایی نسبت زیادی از جرایم قتل عادی را انجام می دهند، تمام جنایتهای دسته جمعی شبیه به آنچه در لاس وگاس اتفاق افتاد، به وسیله آمریکایی های سفید پوست صورت گرفته هست. براین اساس، روحیه برتری طلبی و غرور به سفید پوستان ایالات متحده این اجازه را می دهد که زندگی راحت را حق خود بدانند و زمانی که ناامید می شوند و احساس شکست می کنند، به جای آنکه در خورد فرو روند، به رفتارهای هیجان آمیز و خشن روی می آورند؛ تا اینکه خشمشان با اقدام به یک کشتار جمعی فروکش کند؛ اقدامی که منعکس کننده ناراحتی و کینه انها از تمام جامعه است.

به عقیده این استاد دانشگاه، ترامپ نامزدی است که با استفاده از این روحیه برتری طلبی خود را به ریاست جمهوری رساند. از این رو، مقایسه این مفهوم در ساختار داخلی امریکا با واکنش‌ها خارجی دولت آن، کار دشواری نیست.

براساس گزارش منابع اطلاعاتی در غرب، بیانیه ترامپ علیه ایران، که به تازگی اعلام شد، نسخه تعدیل شده است ای از سخنان خشونت آمیز تر مدیر جمهور آمریکا هست؛ که در برد

بویژه در مورد ایران، اوج گیری خطاب ترامپ، که حکایت از همان احساس ناامیدی و عجز وی دارد، عوض کردن ریشه ای در موازین قوا در این کشور مسلمان ایجاد نمی کند و کشوری که توانسته است در سایه تحریمهای بین المللی شدید به حیات سیاسی خود ادامه دهد، با تحریم یک جانبه آمریکا وارد بحران نمی شود.

رویگردانی آمریکا از توافق، می تواند یک جدال داخلی را در پایتخت کشور عزیزمان ایران به راه اندازد، در مورد آینده روابط با ایالات متحده؛ علاوه بر اینکه باعث قدرت گرفتن طرفهای نظامی علیه صلح طلبها در پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود؛ چه بسا این مساله مهمترین تاثیر استراتژی ترامپ در قبال کشور عزیزمان ایران باشد. ولی علت رفتارهای ترامپ، چه تمرّد و جنون بوده باشد یا برتری طلبی، اکنون در صحنه سیاست بین المللی موثر نیست و در واقع نشانه فروپاشی و سقوط امپراطوری آمریکاست؛ هر چند که این سقوط از خطر و تهدیدات آن نمی کاهد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | آمریکایی | دولت ترامپ | دیپلماتیک | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs