ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند / ولایتی

علی‌اکبر ولایتی گفت: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگهداشته تا در لبنان آشوب ایجاد کند.

فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند / ولایتی

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

عبارات مهم : اسلام

علی اکبر ولایتی گفت: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگهداشته تا در لبنان آشوب ایجاد کند.

به گزارش ایسنا، علی اکبر ولایتی امروز (دوشنبه) در خبر ساعت ۲۱ شبکه یک سیما به بررسی پرسشها اخیر منطقه پرداخت.

فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند / ولایتی

ولایتی با بیان اینکه جنگ بوکمال جنگ ام الممالک بود، گفت: در مقایسه با تاریخ اسلام باید گفت که جنگ احزاب بود که به پیروزی مسلمانان واقعی منتهی شد. غربی ها چندسالی است که بحث خاورمیانه بزرگ مطرح می کردند. قصد آنها از مطرح کردن خاورمیانه بزرگ این است که مرزها را به هم بزند، به همین علت بین ادیان و فرقه های متفاوت ایجاد تفرقه کردند و خط مقاومت که از پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع می شود از بغداد دمشق، بیروت و فلسطین می گذرد را تجزیه کنند تا اسرائیل احساس امنیت کند.

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: پول این کار را عربستان می داد و طرحش را هم اسرائیلی ها ریختند و حمایت بین المللی و نظامی آن هم با آمریکایی ها بود. متاسفانه بعضی از کشورهای منطقه هم که همسایه سوریه و عراق بودند گول خوردند ولی خوشبختانه الان متوجه شدند که بعد از سوریه و عراق به سراغ آنها هم خواهند آمد.

علی‌اکبر ولایتی گفت: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگهداشته تا در لبنان آشوب ایجاد کند.

وی با بیان اینکه کارها انجام شده است در منطقه به منظور ایجاد تجزیه انجام شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشور عزیزمان ایران با بینش آینده نگر و استراتژیک مقام معظم رهبری نقاط دور را به خوبی تشخیص دادند و به همین علت پیش از آنکه دشمن به سراغ ما بیاید، ما در منزل دشمن به سراغشان رفتیم.

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: بعضی در داخل متوجه این امر نبودند و می گفتند آیا ما به خودمان نمی پردازیم و این هزینه ها را خرج خودمان نمی کنیم؟ پاسخ آنها این است که هزینه پیشگری بسیار کمتر از هزینه درمان است.

ولایتی با اشاره به هزینه ای که مردم ما و مدافعان حرم جهت دفاع از خاک کشورمان دادند، گفت: آنها ازحرم حضرت زینب و حضرت رقیه (س) شروع کردند. زمانی ضرقاوی اعلام کرده بود که نشانه نهایی ما کشور عزیزمان ایران هست، قصد داشتند بعد از تسلط به بغداد، به گفته خودشان نجف را با خاک یکسان کنند و بعد به سراغ کشور عزیزمان ایران بیایند.

فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند / ولایتی

وی خاطرنشان کرد: هنگامی که از حرم حضرت زینب(س) دفاع شد یعنی از تخریب اماکن متبرکه و دستیابی به کشور عزیزمان ایران جلوگیری کردند. طرح آنها ارتقاع آرزوی بزرگ کاذب به نام اسلام هست. آنها تلاش داشتند با روی کار آوردن داعش اسلام و کشورهای اسلامی را تضعیف کنند.

عضو تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این پرسش که حالا که داعش از نظر نظامی خاکی در اختیار ندارد آیا امکان اینکه به اشکال دیگر ظهور کند یا اینکه تفکر داعش در اشکال دیگر نمایان شود وجود ندارد؟ تصریح کرد: قطعاً به اشکال دیگری دنبال خواهد شد. آنها در شهرهای متفاوت دنیا اسلام پراکنده شده است و دست به ترور خواهند زد. بسیاری از این افراد از اروپا و سایر کشورها به منطقه آمدند. این افراد آدمکش هستند. آنها شکست خورده و به کشورهای خود بازمی گردند و بلای جان آنها می شوند.

علی‌اکبر ولایتی گفت: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگهداشته تا در لبنان آشوب ایجاد کند.

وی ادامه داد: با کارهایی که آمریکا در رقه انجام می دهد و این شهر را به تصرف بعضی از گروه های کرد درآورده است و ۱۲ پایگاه نظامی در شرق فرات ایجاد کرده است و در جنگ بوکمال نیروهای داعش با هواپیماها و هلیکوپتر آمریکایی تجهیزات می آوردند تا در این ام الممالک شکست نخورند و این ادامه خواهد داشت. تا اینجا کارهای مهمی انجام شده است است ولی اگر مواظبت نکنیم طرح های دیگری هم دارند.

ولایتی با اشاره به استعفای حریری و نقش عربستان در آن گفت: از نمونه برنامه های عربستان می توان به طرح های آنها جهت لبنان اشاره کرد. عربستان زمانی اجازه داد ۱۴ مارس و ۸ مارس متحد شده است و دولت تشکیل دهند ولی دیدیم نخست وزیر لبنان که به هیچ عنوان حرف خروجش از حکومت نبود را بعد از دیدار با من و سفری که به عربستان داشت،توقیف و مجبورش کردند استعفایی را بخواند و حالا فرزندانش را گروگان گرفتند تا در لبنان آشوب ایجاد کنند.

فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند / ولایتی

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: خوشبختانه با هوشیاری مردم لبنان،سید حسن نصرالله و میشل عون تیر آنها به سنگ خورد ولی بازهم رها نخواهند کرد.

ولایتی در ادامه گفت: آمریکا، عربستان و فرانسه به اشکال متفاوت هرجا که بتوانند طرح مکمل خود را پیاده می کنند.

وی خاطرنشان کرد: نتوانستند موصل را نگهدارند و به اعلام استقلال اربیل کمک کردند. در روز رفراندوم هم پرچم اسرائیل را بلند کردند و این در تاریخ اشغال فلسطین به وسیله اسرائیل بی سابقه بود و حتی سازشکاران فلسطینی هم هیچ گاه پرچم اسرائیل را بلند نکردند. ولی مزدورانی به اسم کرد این کار را کردند درحالی که مردم شریف کرد همواره از کیان اسلام دفاع کردند، بارزانی گول خورد و بعد مشخص شد که در بسیاری از طراحی ها دست داشته است و او هم شکست خورد. طرح های مکمل دیگری هم دارند .

ولایتی با اشاره به عنوان موشکی کشور عزیزمان ایران گفت: مطرح کردن بحث موشکی و حضور منطقه ای کشور عزیزمان ایران هم جهت این است که طرح های بعدی ارزش را پیاده کنند. کشور عزیزمان ایران را خلع سلاح کنند تا نتواند به عنوان ستون فقرات اسلام مقاومتی سرپا باشد.

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | اسلامی | عربستان | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs