ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آنجلینا جولی از جدایی‌اش از برد پیت و بیماری‌اش می‌گوید

در مصاحبه‌ای تازه آنجلینا جولی بازیگر، کارگردان و سفیر شرکت ملل آمریکا آشکار کرد که از یک نوع فلج عصبی زحمت می‌برد و تلاش کرده با طب سوزنی آن را بهتر کند.

آنجلینا جولی از جدایی‌اش از برد پیت و بیماری‌اش می‌گوید

آنجلینا جولی از جدایی اش از برد پیت و بیماری اش می گوید

عبارات مهم : زندگی

در مصاحبه ای تازه آنجلینا جولی بازیگر، کارگردان و سفیر شرکت ملل آمریکا آشکار کرد که از یک نوع فلج عصبی زحمت می برد و تلاش کرده با طب سوزنی آن را بهتر کند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، بعد از گذشت تقریبا یک سال از زمانی که آنجلینا جولی از برد پیت طلاق گرفت، او راجع به این تجربه در مصاحبه ای با مجله ونیتی فر صحبت کرده هست. او در همان مصاحبه آشکار کرد که از فلج بِل زحمت می برد، وضعیتی که به خاطر آسیب عصبی به وجود می آید و باعث می شود یک سمت صورت سست شود.

آنجلینا جولی از جدایی‌اش از برد پیت و بیماری‌اش می‌گوید

جولی دقیقا نگفت چه چیزی باعث شد از پیت طلاق بگیرد، ولی گفت نقل مکان کردن به منزل جدیدش در لوس فلیز بعد از گذراندن ۹ ماه در یک منزل اجاره ای باعث شد فرزندانش بتوانند بهتر کنار بیایند. او گفت: «آن ها خیلی شجاع بوده اند. در حال اصلاح از طلاق نیستند… در حال اصلاح از زندگی هستند، از اتفاق هایی که در زندگی می افتد.»

جولی اضافه کرد که سبک زندگی جهانی این زوج سابق یکی از دلایل جدایی ارزش نبوده و گفت: «سبک زندگی ما به هیچ وجه منفی نبود. مسئله این نبود. این یکی از وقت هایی بود و است که ما توانستیم به فرزندان مان بدهیم… آن ها شش انسان با ذهن هایی نیرومند و افرادی جهانی هستند. من خیلی به آن ها افتخار می کنم.»

در مصاحبه‌ای تازه آنجلینا جولی بازیگر، کارگردان و سفیر شرکت ملل آمریکا آشکار کرد که از یک نوع فلج عصبی زحمت می‌برد و تلاش کرده با طب سوزنی آن را بهتر کند.

او همچنین در مورد اوضاع پزشکی اش صحبت کرد، ولی دلیلش را نگفت. او گفت طب سوزنی توانسته در بهبودی او نقش قابل توجهی ایفا کند. او اضافه کرد: «در حقیقت حس زنانگی بیشتری می کنم چون حس می کنم دارم گزینش های هوشمندانه ای انجام می دهم و خانواده ام را در درجه اول قرار می دهم، کنترل زندگی و سلامت خودم را در اختیار دارم. به نظرم دقیقا این همان چیزی است که باعث می شود یک زن کامل باشد.»

جولی سال گذشته را صرف کار کردن روی فیلم «اول پدرم را کشتند» کرد؛ مستندی راجع به لانگ اونگ، یکی از نخستین دوستان جولی در کامبوج. جولی نخستین فرزندش مدوکس را از کامبوج به فرزندخواندگی پذیرفت و شهروند این کشور شد. تجربه هایی که او آنجا داشت باعث شد کارهای بشردوستانه بسیاری انجام بدهد. این فیلم حول محور تجربه های اونگ تحت رژیم خمرهای سرخ می گردد.

در حالیکه جولی شش فرزند دارد و «اول پدرم را کشتند» هم همین ماه از نت فلیکس پخش می شود، او می گوید برنامه دیگری جهت به دست گرفتن یک پروژه سینمایی تازه ندارد. او می گوید: «فقط می خواهم یک صبحانه خوب درست کنم و حواسم به منزل باشد. اشتیاق من این هست. به خواسته فرزندانم، دارم به کلاس آشپزی می روم. هنگامی که شب ها می خواهم بخوابم، با خودم فکر می کنم که کار خوبی به عنوان یک مادر انجام دادم یا فقط یک روز معمولی دیگر بود؟».

آنجلینا جولی از جدایی‌اش از برد پیت و بیماری‌اش می‌گوید

واژه های کلیدی: زندگی | کامبوج | آنجلینا جولی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs