ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از 8ماهگی بازیگریم ، دو صحنه ای که سارا و نیکای پایتخت از وحشت گریه کردند

روزنامه جام جم با سارا و نیکا،خواهران دوقلوی سریال پایتخت مصاحبه کرده هست. خلاصه این مصاحبه را می خوانید: سخت ترین سکانسی که در این مجموعه داشتید، چه بود

از 8ماهگی بازیگریم ، دو صحنه ای که سارا و نیکای پایتخت از وحشت گریه کردند

دو صحنه ای که سارا و نیکای پایتخت از وحشت گریه کردند/ از 8ماهگی بازیگریم

عبارات مهم : سریال

روزنامه جام جم با سارا و نیکا،خواهران دوقلوی سریال پایتخت مصاحبه کرده است.

خلاصه این مصاحبه را می خوانید:

سخت ترین سکانسی که در این مجموعه داشتید، چه بود؟
نیکا: همه سکانس های این سری از پایتخت که به داعش مربوط می شد، سخت بود؛ ولی آن قسمتی که نفربر زیر آب رفت برایم سخت تر بود. فکر کن آب یخ را روی سرت می ریزند و تو در عین حال باید بازی کنی. از سرما گریه می کردم.

سارا: رفتن زیر آب واقعا سخت بود. مردم که می بینند فکر می کنند ما در یک دریاچه رفتیم و اتفاق خاصی نیفتاده هست، ولی واقعا مسئله بود. جای دیگری هم گفته ام، با وجود این مشکلات، پشت صحنه خوش می گذشت. با هم می خندیدیم و این به ما انرژی می داد.

روز خاصی از کار است که زیاد یادتان مانده باشد؟
سارا: همه روزها خوب بود. هیچ روزی نداشتیم که خوش نگذرد. پشت صحنه خوش حالی داشتیم، ولی جلوی دوربین که می رفتیم کار سخت می شد.

آن صحنه که یکی از نیروهای داعش بالای سرتان آمد، یکی از سکانس های تاثیرگذار این مجموعه هست. جهت خودتان چه حسی داشت؟
نیکا: جهت خودمان هم خیلی واقعی و سخت بود. در آن سکانس واقعا و از ته قلبم گریه می کردم.

سارا: خیلی سخت بود. اصلا باورم نمی شد این سری از پایتخت آن قدر برایمان سخت بشود، ولی در نهایت خوب از آب درآمد. به عنوان نمونه نخستین روزهایی که جهت ضبط سکانس های مربوط به داعش به شهرک دفاع مقدس رفته بودیم صورتمان را گریم می کردند تا آفتاب سوخته به نظر بیاییم، ولی بعد از مدتی پوست صورت مان واقعا سوخت.

بازیگری چقدر برایتان جدی است؟
نیکا: اوایل خیلی جدی نمی گرفتیم. به عنوان نمونه سر پایتخت یک و 2 خیلی برایمان جدی نبود، ولی الان به این کار علاقه مند شده است ایم و واقعا از بازیگری خوشمان می آید. می خواهیم ادامه بدهیم.

برنامه تان جهت ادامه این حرفه چیست؟
نیکا: تلاش می کنیم خیلی جدی تر ادامه اش بدهیم. ما هر کاری که مورد نیاز باشد جهت بهتر شدن و ماندن در این کار انجام می دهیم. امیدوارم در بازیگری پیشرفت کنیم.

سارا: شرکت در کلاس های بازیگری و هر کاری که باعث شود بهتر شویم.

یعنی اگر پیشنهاد بازی در کار دیگری مطرح شود، می پذیرید؟
نیکا: اگر کشور عزیزمان ایران باشیم، می پذیریم. الان در رفت و آمد هستیم.

سارا: اگر پایتخت ادامه داشته باشد در همین نقش ها بازی می کنیم. البته غیر از آن دوست دارم در کارهای دیگر هم بازی کنیم و در آینده بازیگر حرفه ای شویم.

انتقادهایی که به بازیتان در این سری از پایتخت مطرح شد، شنیده اید؟
نیکا: بله. در اینستاگرام دیدیم که بعضی ها می گفتند آیا آن قدر کم دیالوگ می گویید. آخر مقدار دیالوگ ها که دست ما نیست! نمی توانیم در این مورد کاری کنیم. تصمیم با نویسندگان هست. جهت ما همین قدر دیالوگ می نویسند. امیدوارم در پایتخت 6 دیالوگ بیشتری داشته باشیم.

سارا: بعضی از مردم می گویند آیا بد بازی می کنید یا دیالوگ هایتان کم هست. دست ما نیست که جهت خودمان دیالوگ بنویسیم و بگوییم. آقای تنابنده تصمیم می گیرد. ان شاءا… در پایتخت 6 نقش مان پررنگ تر شود. در بین این انتقادها، از یک نظر در اینستاگرام خوشم آمد. آقایی نوشته بود این دو فرزند به خاطر این که در یک شهر کوچک بزرگ شده است اند، پدر و مادر راحت ای دارند و دخترهای کسی مثل نقی معمولی هستند، بعد باید هم همین قدر کم حرف و راحت باشند.

تا به حال از نویسندگان نخواسته اید نقش تان را زیاد کنند؟
نیکا: گفته ایم، ولی به هر حال آقای تنابنده نویسنده است و هر چه بخواهد همان می شود. بعضی ها فکر می کنند ما چون دیالوگ کمتری داشتیم زحمت نکشیدیم، ولی واقعا هر سکانسی که در آن حضور داشتیم سخت بود، بخصوص سکانس های آخر و قسمت های مربوط به داعش.

یادتان است چه شد به این مجموعه معرفی شدید؟
نیکا: این که چطور بازیگر شدیم را یادم نمی آید، چون خیلی کوچک بودیم. هشت ماهمان بود که جهت نخستین بار در سریال «دوباره زندگی» بازی کردیم. بعد از آن آقای سیروس مقدم ما را دید و جهت نقش فرزند های نقی گزینش شدیم. جهت این نقش ها دنبال دوقلو می گشتند. شماره مادرم را پیدا کردند، زنگ زدند و گفتند ما از فرزند های شما جهت بازی در یک سریال خوشمان آمده هست. البته اول قرار بود ما در یک سکانس بازی کنیم و فقط تصویر هایمان در سریال باشد، ولی آقای تنابنده گفتند بهتر است کلا در سریال بمانید و بازی کنید.

از 8ماهگی بازیگریم ، دو صحنه ای که سارا و نیکای پایتخت از وحشت گریه کردند

واژه های کلیدی: سریال | بازیگری | بازیگری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs