ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سیروس مقدم از تغییرات «پایتخت ۶» می‌گوید

سیروس مقدم اعلام کرد که داستان‌هایی که قرار است در «پایتخت ۶» به تصویر کشیده شوند، همگی مباحث روز جامعه را مشمول بر می‌شوند.

سیروس مقدم از تغییرات «پایتخت ۶» می‌گوید

سیروس مقدم از تغییرات «پایتخت ۶» می گوید

عبارات مهم : سریال

سیروس مقدم اعلام کرد که داستان هایی که قرار است در «پایتخت ۶» به تصویر کشیده شوند، همگی مباحث روز جامعه را مشمول بر می شوند.

«سیروس مقدم» کارگردان سریال «پایتخت» در گفت وگو با فارس، راجع به تولید «پایتخت۶» گفت: مباحث روز جامعه و اتفاقاتی که در کشور می افتند همگی متن «پایتخت ۶» را مشمول بر می شوند.

وی ادامه داد: محسن تنابنده و خشایار الوند مشغول ایده پردازی جهت رسیدن به داستانی جالب هستند تا بتوانیم با دست پر وارد میدان شویم و قطعا زمانی فصل ششم این مجموعه پرمخاطب تولید خواهد شد که ما حرفی جهت گفتن داشته باشیم.

وی راجع به عوض کردن در نقش ها نیز عنوان داشت: قطعا فصل تازه با تغییراتی همراه خواهد بود. به عنوان مثال بهتاش به عنوان نماینده قشر جوان جایش در کار خالی بود و شخصیت بابا پنجعلی هم به علت کهولت سن و اینکه نمی توانست خیلی دیالوگ بگوید، دیگر خیلی حضور چشمگیری در کار نداشت و در سری تازه ما از روح بابا پنجعلی بهره خواهیم برد که جای کار بیشتری جهت نوشتن قصه و دیالوگ خواهد داشت.

سریال «پایتخت۵» نوروز ۹۷ از شبکه یک سیما پخش شد.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، علیرضا خمسه، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی اصل و … از بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

سیروس مقدم از تغییرات «پایتخت ۶» می‌گوید

واژه های کلیدی: سریال | سیروس مقدم | محسن تنابنده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs