ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سر لیست خرید‌های تابستانی منصوریان لو رفت

حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا استقلال به نسبت همه باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر، چراغ خاموش وارد بازار تابستانی فوتبال کشور عزیزمان ایران شود.

سر لیست خرید‌های تابستانی منصوریان لو رفت

سر لیست خرید های تابستانی منصوریان لو رفت

عبارات مهم : بازار

حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا استقلال به نسبت همه کلوب های حاضر در لیگ برتر، چراغ خاموش وارد بازار تابستانی فوتبال کشور عزیزمان ایران شود.

به گزارش روزنامه خبرورزشی ؛ علیرضا منصوریان که خوب می داند فصل بعد طرفداران از او و تیمش انتظار کسب جام و قهرمانی دارند، با وجود در اختیار داشتن جوانان مستعد هنوز به فکر تقویت چند پست استقلال است ولی با توجه به دو بازی حساس با العین در لیگ قهرمانان، او با سیاست خاصی وارد بازار شده است و در نشستی که با سران کلوب داشته، روی حداقل پنج خرید در سه تا چهار پست تأکید کرده هست. پست هایی که این مربی جهت هر کدام از آنها سه گزینه اولویت بندی کرد تا کلوب بر حسب توانمندی نیاز او را برطرف کند.

سر لیست خرید‌های تابستانی منصوریان لو رفت

مدافع راست

* اولویت اول: دانیال ماهینی مدافع راست و جوان استقلال خوزستان مهم ترین گزینه منصوریان هست. هم جوان و جاه طلب نشان داده، هم به تفکرات تاکتیکی کادر فنی استقلال می خورد. مسئله بزرگ در راه جذب دانیال یک سال باقی مانده از قراردادش با خوزستانی هاست.

* اولویت دوم: رامین رضاییان بعد از تمام حواشی که بر سر جدایی از پرسپولیس داشت، در هفته های گذشته بارها به اردوی استقلال نزدیک شد تا یکی از شایعات داغ بازار تابستانی کشور عزیزمان ایران رقم بخورد. مدافع ملی پوش با وجود اینکه خود بارها حضورش در استقلال را تکذیب کرد، پشت پرده در خبر هایی اعلام کرده بدش نمی آید آبی پوش شود به همین خاطر منصوریان او را اولویت دوم قرار داده است.

حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا استقلال به نسبت همه باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر، چراغ خاموش وارد بازار تابستانی فوتبال کشور عزیزمان ایران شود.

* اولویت سوم: وریا غفوری مدافع حال حاضر استقلال اولویت سوم منصوریان قملداد می شود تا اگر کلوب نتوانست بازیکن جدیدی جذب کند، خود وریا را نگه دارد. مسئله مهم غفوری در راه ماندن به مشکلاتی برمی گردد که با کادر مدیریتی کلوب پیدا کرد.

مدافع چپ

* اولویت اول: شایان مصلح، مدافع جوان سپیدرود رشت بعد از فصل خوبی که همراه این تیم در دسته اول گذراند و راهی لیگ برتر شد، بعد از اینکه تا نزدیکی های اردوی پرسپولیس پیش رفت، حالا سخت مورد توجه منصوریان قرار گرفته است.

سر لیست خرید‌های تابستانی منصوریان لو رفت

* اولویت دوم: مهرداد قنبری از ذوب آهن همچنان در فهرست منصوریان قرار دارد. بازیکنی که در زمستان هم می توانست یکی از خرید های استقلال لقب بگیرد ولی به خاطر محرومیت فیفا، بالاجبار در اصفهان ماند و حالا اولویت دوم منصوریان در پست دفاع چپ محسوب می شود.

* اولویت سوم: مسعود ابراهیم زاده از گسترش فولاد آخرین گزینه سرمربی استقلال خواهد بود. بازیکنی که در اردوی های قبلی تیم ملی از سوی کی روش دعوت شد ولی به خاطر بدشانسی و مصدومیت این وقت ها را از دست داد حالا یکی از بازیکنانی است که می تواند استقلالی شود.

حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا استقلال به نسبت همه باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر، چراغ خاموش وارد بازار تابستانی فوتبال کشور عزیزمان ایران شود.

هافبک

* اولویت اول: جلال الدین ماشاریپوف ۲۳ ساله از ازبکستان بعد از دو نمایش درخشان در لیگ قهرمانان برابر استقلال، در صدر فهرست خریدهای منصوریان قرار گرفت. بازیکنی که به خاطر شرایط سنی سهمیه بزرگسالان هم محسوب نمی شود.

* اولویت دوم: سرور جپاروف بعد از ناکامی در پوشیدن پیراهن استقلال در زمستان به سپاهان پیوست و یکی از ستاره های این تیم شد. بعد از این عملکرد، منصوریان باز هم پای خود را در یک کفش کرد و از کلوب خواست تا جپاروف را به استقلال بازگردانند حتی در کنار ماشاریپوف.

سر لیست خرید‌های تابستانی منصوریان لو رفت

* اولویت سوم: داریوش شجاعیان، هافبک گسترش فولاد جهت دومین فصل متوالی در فهرست خرید های استقلال قرار دارد. منصوریان هم بدش نمی آید اگر خرید ازبک ها به مسئله خورد، از این بازیکن شیرازی به عنوان گزینه سوم در تابستان نام ببرد.

مهاجم

اولویت اول: مرتضی تبریزی همان مهاجمی که خود منصوریان در پاس همدان به فوتبال کشور عزیزمان ایران معرفی کرد، با توجه به اتمام قراردادش با ذوب آهن، اولویت اول این مربی جهت تقویت خط حمله استقلال است از همین رو مذاکرات با این مهاجم همدانی شروع شده است است.

اولویت دوم: سجاد شهباززاده، مهاجم شماره ۱۰ دو فصل قبل استقلال از روزی که تجربه تلخی در لژیونر شدن داشت، نامش در فهرست خرید های احتمالی منصوریان قرار داشت و این بار هم با وجود درخشش در فینال حذفی، اولویت دوم در بازار مد نظر قرار گرفت.

اولویت سوم: حسن بیت سعید از استقلال خوزستان دیگر مهاجمی است که منصوریان در صورت ناکامی در جذب تبریزی و شهباززاده، مد نظر قرار داده و حتی گفته می شود با شرط اولیه او جهت پوشیدن پیراهن شماره ۷ به وسیله این بازیکن خوزستانی موافقت کرده است.

واژه های کلیدی: بازار | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | تابستانی | منصوریان | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs