ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک ضربه دیگر ازطارمی ، وکیل سوئیسی باباشگاه پرسپولیس قطع همکاری کرد

وکیل سوئیسی کلوب پرسپولیس در امور پیگیری به پرونده های بین المللی بعد از اتفاقات اخیر نامه‌ای را ارسال و تاکید کرده است که دیگر نمی‌خواهد وکیل سرخپوشان باشد.&nb

یک ضربه دیگر ازطارمی ، وکیل سوئیسی باباشگاه پرسپولیس قطع همکاری کرد

وکیل سوئیسی باباشگاه پرسپولیس قطع همکاری کرد/یک ضربه دیگر ازطارمی

عبارات مهم : همکاری

وکیل سوئیسی کلوب پرسپولیس در امور پیگیری به پرونده های بین المللی بعد از اتفاقات اخیر نامه ای را ارسال و تاکید کرده است که دیگر نمی خواهد وکیل سرخپوشان باشد.

به گزارش مهر، وکیل سوئیسی کلوب پرسپولیس از سمت خود استعفا داد تا دیگر پیگیر پرونده کم کردن محرومیت این کلوب از حضور در نقل و انتقالات تابستان سال آینده نباشد. او که به عنوان نماینده سرخپوشان در پرونده های حقوقی این کلوب جهت دفاع از شکایت بازیکنان و مربیان خارجی هم فعالیت می کرد بطور رسمی استعفا داده است و از حمیدرضا گرشاسبی خواسته تا تسویه حساب مورد نیاز را با وی انجام دهند.

یک ضربه دیگر ازطارمی ، وکیل سوئیسی باباشگاه پرسپولیس قطع همکاری کرد

استعفایی که مسئولان پرسپولیس معتقدند بی ربط با صحبت های مهدی طارمی در برنامه نود نبوده است و وکیل بین المللی این کلوب را برآن داشت تا قطع همکاری کند.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر، راجع به این عنوان گفت: باید این خبر را تایید کنم که وکیل بین المللی باشگاه، نامه زده و قطع همکاری خود را اعلام کرده هست. اینکه محتویات نامه ارسالی چه بوده است جزو رازها کلوب محسوب می شود و قرار نیست هر مکاتبه ای که صورت می گیرد را به سرعت رسانه ای کنیم.

وکیل سوئیسی کلوب پرسپولیس در امور پیگیری به پرونده های بین المللی بعد از اتفاقات اخیر نامه‌ای را ارسال و تاکید کرده است که دیگر نمی‌خواهد وکیل سرخپوشان باشد.&nb

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استعفای وی به علت صحبت ها مهدی طارمی بوده است تصریح کرد: بعید نیست. نمی توان گفت بی تاثیر بوده هست. با این حال هنوز امید خودمان را از دست نداده ایم و به زودی با معرفی نمایندگان تازه خود در دادگاه CAS، این پرونده را ادامه می دهیم. هنوز بابت لغو محرومیت مان از حضور در نقل و انتقالات هم ناامید نیستیم.

مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس راجع به ادعای طارمی در مورد به دست کاری وقت قراردادش با کلوب پرسپولیس گفت: من نمی خواهم به این صحبت ها دامن بزنم و اصلا وارد این ماجراها شویم. به هر حال امور قانونی هر موضوعی را دنبال می کنیم و هر وقت مورد نیاز باشد مدیریت کلوب در مورد آن صحبت می کند.

واژه های کلیدی: همکاری | پرونده | پرسپولیس | مهدی طارمی | روابط عمومی | نقل و انتقالات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs