ایستگاه – مقام ایران ایمیل آشنایی برنامه

ایستگاه – مقام: ایران ایمیل آشنایی برنامه استخدام برنامه نویسی آگهی استخدام استخدام برنامه نویس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تنها آماده‌سازی بی‌پروا و نوآورانه به انتظار هواداران پاسخ می‌دهد / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید” تنها برنامه‌ریزی آماده‌سازی شجاعانه، بی پروا و نوآورانه جهت تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیت‌هایش عمل کند

تنها آماده‌سازی بی‌پروا و نوآورانه به انتظار هواداران پاسخ می‌دهد / کی‌روش

کی روش: تنها آماده سازی بی پروا و نوآورانه به انتظار هواداران پاسخ می دهد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید” تنها برنامه ریزی آماده سازی شجاعانه، بی پروا و نوآورانه جهت تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیت هایش عمل کند و به انتظارات هواداران پاسخ دهد.”

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش نوشت: در سوم مارس ۱۹۸۹، ۲۹ سال قبل، پرتغال قهرمان مسابقه های زیر ۲۰ سال دنیا شد.

تنها آماده‌سازی بی‌پروا و نوآورانه به انتظار هواداران پاسخ می‌دهد / کی‌روش

گزارش فنی فیفا راجع به این مسابقه های نشان داد که تیم پرتغال کوتاه ترین کمپ نهایی آماده سازی (یک هفته) را پیش از نخستین دیدارش پشت سر گذاشته هست، اگرچه پرتغال با یک کار فنی پیشرفته و طولانی در طول چهار سال و با توسعه کار سیستمی و تجمعی در مجموع به این مقام رسید. (برنامه میان و بلند مدت)

او ادامه داد: این مدل مبتکرانه و پیشگام در فرایند آماده سازی، پایه و اساسی روش شناختی را در پرتغال جهت یک راه موفقیت آمیز در تمرین دادن بازیکنان جوان و تیم های جوان حرفه ای بنا کرد. اگر جهت تقریبا ۴۰ سال، اعتقادم بر این بوده باشد که کلید موفقیت در فوتبال، آماده سازی سیستماتیک و روش شناختی تیم ها و بازیکنان هست، امروز هم تردیدی راجع به آن ندارم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید” تنها برنامه‌ریزی آماده‌سازی شجاعانه، بی پروا و نوآورانه جهت تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیت‌هایش عمل کند

سرمربی تیم ملی فوتبال همچنین گفت: در این لحظه که اهداف و رویاهای فوتبال کشور عزیزمان ایران معطوف به جام جهانی ۲۰۱۸ هست، هیچ تردیدی وجود ندارد که تنها با برنامه آماده سازی شجاعانه، بی پروا و نوآورانه جهت تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیت هایش عمل کند و به انتظارات هواداران پاسخ دهد؛ این نظر فروتنانه ولی اعتقاد راسخ من است که وجدان حرفه ای، من را مجاب به بیانش می کند.

کی روش در ادامه گفت: آماده سازی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی بدون شک باید مهم ترین اولویت فوتبال کشور عزیزمان ایران باشد ولی راجع به این عنوان کسانی که حق دارند باید تصمیم گیری کنند. می خواهم پیامم را با تحسین، سپاسگزاری و احترام جهت همه بازیکنان، مربیان، مدیران و مسئولان که کمک کردند تا ۲۹ سال قبل این نتیجه فراموش ناشدنی، تاریخی و شایسته در فوتبال پرتغال رقم بخورد به آخر برسانم.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | برنامه | فوتبال | پرتغال | بازیکنان | هواداران | برنامه ریزی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs